Atrakcje dla maluszków Bez kategorii Kawiarnie Sale zabaw Zakopane

Zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Wraz z rozpoczęciem zimy i pierwszymi opadami śniegu zewnętrzne place zabaw w Zakopanem przestają spełniać swoją funkcję. Sprawdziliśmy, gdzie w mieście pod Giewontem można spędzić wraz z pociechą miło czas.

Opady śniegu lub deszczu niemal uniemożliwiają korzystanie z licznych zewnętrznych placów zabaw jakie powstały w Zakopanem. Śnieg zalegający na ślizgawkach oraz przeszkodach skutecznie nie tylko uniemożliwia zabawę dzieciom, ale także czyni ją niebezpieczną.
Będą w Zakopanem wraz dzieckiem warto podczas niesprzyjającej pogody odwiedzić jeden z wewnętrznych placów zabaw.

Największa sala zabaw

Najnowszą, a zarazem największą salą zabawa w Zakopanem jest Park Janosika znajdujący się w jednym z budynków przy Krupówkach. Na salę przeznaczone zostało tu całe piętro budynku o powierzchni 700 metrów kwadratowych, na które prowadzą ruchome schody.
Wewnątrz znajduje się dwupoziomowa konstrukcja o powierzchni 540 metrów z licznymi przeszkodami. Dzieci znajdą tam następujące atrakcje:

  • zjeżdżalnie,
  • zjeżdżalnie pontonowe,
  • ścianę krzywych luster,
  • mini boisko do piłki nożnej i koszykówki,
  • basen z piłeczkami.

Atrakcje dla maluszków

W Parku Janosika pomyślano także o miejscu, gdzie bezpiecznie mogą się bawić maluszki 1 – 2 roczne. W specjalnie wydzielonej części znajduje się basen z piłeczkami oraz zamek z małą zjeżdżalnią.
W miejscu tym znajdują się także liczne miękkie zabawki, aby podczas odkrywania świata przez maluszka nic złego nie mogło się wydarzyć.

Coś dla rodziców

Wewnątrz Parku Janosika znajdują się atrakcje nie tylko dla dzieci. Zlokalizowano tu dwie kawiarnie, w których rodzice mogą miło spędzić czas mając cały czas na oku bawiące się dzieci.
W trakcie picia wyśmienitej kawy i kosztowania ciasta rodzicie mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.