KIDS Park Janosika, Krupowki, Zakopane
Atrakcje dla maluszków Kawiarnie Sale zabaw Zakopane Zima w Zakopanem

Park Janosika – wyjątkowe miejsce stworzone dla dzieci w Zakopanem

Bajkolandy z wielu powodów zyskały ogromną sympatię najmłodszych. To miejsca, w których czeka mnóstwo atrakcji. Pozwalają zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się do barwnej krainy, gdzie rządzi dobry nastrój, radość i szalona zabawa. Obiekty te zapewniają interaktywny sprzęt, innowacyjne rozwiązania techniczne i proponują liczne warsztaty. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swych małych gości i regularnie poszerzają ofertę, by jeszcze bardziej zachęcić do przybycia.

Na terenie naszego kraju funkcjonuje wiele bajkolandów, które śmiało możemy polecić. Jednym z nich jest Bajkoland Park Janosika zlokalizowany w centrum Zakopanego, przy Krupówkach. To nowe miejsce, ale już zdążyło zdobyć grono wielbicieli. Od razu po przekroczeniu jego progu jesteśmy pewni, że nasza pociecha znakomicie się tam poczuje i nie będzie narzekać na nudę. W oczy rzuca się wystrój. Dominują wesołe kolory, które dodają energii i zachęcają do działania. Przestrzeń zaprojektowana została przez najlepszych fachowców, którzy świetnie rozumieją, że mali goście są niezwykle wymagający i trzeba fundować im mnóstwo bodźców. Odwiedzając Janosika czujemy, że jesteśmy w górach. Co więcej, możemy nawet obserwować cudowne widoki dzięki przeszkleniom w sali.

Basen z kulkami, kręte zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynty, boiska do gry w piłkę, dmuchańce – dla dzieci przygotowano rozmaite atrakcje. Szkraby bawią się tam i uczą. Mają okazję poznać nowych kolegów, dowiadują się też czym jest zdrowa rywalizacja. W Janosiku zadbano o przyjazną atmosferę, sprzyjającą aktywności. Maluchy mają ochotę być kreatywne, są ciekawe wszelkich urządzeń i gier. Miejsce to polubili też rodzice. Zabierając tam swoich milusińskich mają pewność, że fundują im porcję ruchu i uśmiech. Mogą wspólnie z nimi poszaleć i spędzać czas, a to przecież bezcenne. W przerwach pomiędzy kolejnymi rozrywkami warto wybrać się do kawiarenki serwującej zdrowe przekąski, świeże soki, słodkości i aromatyczną kawę. Relaks przy kawiarnianym stoliku, szczególnie gdy można obserwować przepiękne krajobrazy, przyda się każdemu zabieganemu rodzicowi.

Park Janosika jest miejscem, które na pewno trzeba odwiedzić będąc z pociechą w Zakopanem. Ta całoroczna sala zabaw, od rana do wieczora, podczas upałów, deszczu, czy śnieżycy gwarantuje moc atrakcji. Pozwala poczuć górski klimat, wyszaleć się, ponadto edukuje i jest beztroską krainą przepełnioną radością. Zwykle nie kończy się na jednej wizycie w Janosiku. Sala zabaw naprawdę ma moc przyciągania.